Login
You are in: Nyitóoldal > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 17/01/2020 Kattintson a nagyításhoz

Nation League 1

16:00:00  16:00:00
Hazai csapat   DSV Amstetten   TREFFPUNKT_04-004, Niederösterreich

VS

Vendég csapat   Darting Aces Linz   DARTING ACES_3-003, Oberösterreich)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   Team Steyr   DC ALCATRAZ_2-002, Oberösterreich

VS

Vendég csapat   DSV Amstetten   TREFFPUNKT_04-004, Niederösterreich)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   Darting Aces Linz   DARTING ACES_3-003, Oberösterreich

VS

Vendég csapat   Team Klagenfurt   CAFE COMEBACK-01, Kärnten)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   Hagenberg Boys   CAFE MONIKA-01, Oberösterreich

VS

Vendég csapat   Tennengau   CAFE SERVUS-01, Salzburg)
19:30:00  19:30:00
Hazai csapat   Team Flachgau   PANZEROTTO-01, Salzburg

VS

Vendég csapat   Salzburg   CAFE WHY NOT H-002, Salzburg)

Wintercup 1

08:00:00  08:00:00
Hazai csapat   One 80   PUB SCHARNIERL-002, Salzburg

VS

Vendég csapat   DC-Altheim 1   DC ALTHEIM-001, Oberösterreich)

5º CAT. GRUPO A

22:00:00  22:00:00
Hazai csapat   AC SISMARIA   A.C.SISMARIA-001, Leiria

VS

Vendég csapat   DEATH DARTS   CAFÉ PÓPI-001, Leiria)
22:30:00  22:30:00
Hazai csapat   MOHER   MOHER, Leiria

VS

Vendég csapat   BUSCAPINGA   OURO VERDE-002, Leiria)

5º CAT. GRUPO C

22:00:00  22:00:00
Hazai csapat   TEAM TECNOSOLARES   FIRST GALLERY-001, Lisboa

VS

Vendég csapat   CASA D'AVO   CASA DA AVÓ-002, Lisboa)

LIGA PLATA VIERNES

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   ECLIPSE   ECLIPSE-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   FAS FINGER   2 FAS-002, Huesca)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   ISABEL   ISABEL-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   RETRADARDOS   DISCOVERER 2-002, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   INVICTUS   INVICTUS 1-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   GRAN MANZANA   GRAN MANZANA-001, Zaragoza)

UNITED LEAGUE G-14

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   YAROAN 3   YAROAN 1-001, Huelva

VS

Vendég csapat   TEAM INDICA   LA CALA-003, Barcelona)

LIGA PRO

21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   Axular - B. Iratxoak   IRATXOAK IDARTS-001, Gipuzkoa

VS

Vendég csapat   LOS JOC   PUNT JOC-012, Illes balears)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   MESON CANDELA   MESON CANDELA-001, Cantabria

VS

Vendég csapat   BOIRO PDC   C.C.D. DE BOIRO-001, A coruña)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   BARBANTIA   ADEGA DO PAZO 1-001, A coruña

VS

Vendég csapat   DARTSZONE LEGENDS   LA CALA-001, Barcelona)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   XTREME CATANIA PRO   CATANIA 1-001, Huelva

VS

Vendég csapat   MENSUR & FRIENDS   PM DARTCLUB-001, Wien)

LIGA MASTER

21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   PITUFOS 69   COMO QUEIRAS 3-001, A coruña

VS

Vendég csapat   JOKERS   JOKERS1-001, Alicante)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   BAR ZAMBRA   ZAMBRA IDARTS-001, Palencia

VS

Vendég csapat   VELEZ   VELEZ-001, Valladolid)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   C.S.I.CALIFORNIA   CALIFORNIA 2-001, Burgos

VS

Vendég csapat   LOS FERIANTES   LA FERIA 2-001, Toledo)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   ORIGENDARTS   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla

VS

Vendég csapat   PUZZLE ZAMORA   PUZZLE-A-81-001, Zamora)

LIGA AMATEUR

21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   LA OSTRA   LA OSTRA-001, Huesca

VS

Vendég csapat   LA MIRADA   BAR LA MIRADA 1-001, Barcelona)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   EL DARDO ALISTANO   LA TABERNA-001, Zamora

VS

Vendég csapat   HALDEN   #007-001, Oslo)
21:15:00  21:15:00
Hazai csapat   ITXASO TEAM   ITXASO-001, Bizkaia

VS

Vendég csapat   (Bye)   )

UNITED LEAGUE G-10

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   FU HAO GOLD   FU-HAO-001, Las palmas

VS

Vendég csapat   TABERNA RUBENA   TABERNA RUBENA-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   ZAROTE   LA TASCA-001, Las palmas

VS

Vendég csapat   CATANIA 1   CATANIA 3-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   BOTAVARA   BOTAVARA CAFE-001, Girona

VS

Vendég csapat   FLEXINES DEL TAPEO   TAPEO 1-001, Illes balears)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   LAS F OLLETAS   BAR LES OLLETES-001, Girona

VS

Vendég csapat   MALAKATONES   POOL HABANA 3-003, Málaga)

UNITED LEAGUE G-7

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   LOS MALLORQUINES   DOBLE BULL 2-001, Illes balears

VS

Vendég csapat   LOS CHURRY´S   CAL TITO-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   ABIRRAS   LVDVS-001, Araba

VS

Vendég csapat   EL ARQUILLO   EL ARQUILLO-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   LOS TXINGURRIS A   CLUB DARDOS-002, Granada

VS

Vendég csapat   4+1   LA ONA-001, Tarragona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   TROPIK   KAFE CON K-001, Araba

VS

Vendég csapat   A PELO NO LE DAMOS   HOLANDES NUEVO-001, Córdoba)

UNITED LEAGUE G-5

22:00:00  22:00:00
Hazai csapat   CAN MANOLO   TAPEO 2-212, Illes balears

VS

Vendég csapat   CALA-DITAS   LA CALA-003, Barcelona)

LIGA ON-LINE MA-B

18:55:00  18:55:00
Hazai csapat   TAPAS 59 HELENA   BAR TAPAS 59-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   CARAVACA GERO   BAR CARAVACA-001, Barcelona)

LIGA ORO

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   BABY´S V   LOCAL BABYS -001, Huesca

VS

Vendég csapat   LOS DE HUESCA V   BILLARES 2-002, Huesca)

LIGA BRONCE VIERNES

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   RINCON DE CHIQUI   RINCON CHIQUI-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   HECHIZOS   HECHIZO-001, Zaragoza)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   MIKAR A   MIKAR-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   WILLIAM WALLACE   WILLIAM WALLACE-001, Zaragoza)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   MARVELOUS 2   MARVELOUS-01, Zaragoza

VS

Vendég csapat   DRUNKEN POET   THE DRUNKEN POET-001, Zaragoza)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   GRAMOLA   GRAMOLA-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   DESCANSA.   PAQUITO-001, Zaragoza)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   LA SEDE   LA SEDE-001, Zaragoza

VS

Vendég csapat   DESCANSA   ALM TERUEL-001, Teruel)

51. WEC Final1 17-01

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   NICO D.   MSB-EMD_06-006, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   MEDIONKOCH   TIME OUT_02-002, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   MATZE   PADDYS_01-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   GISMO   GRAFSCH.BILLC_02, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   SMOKER   IKAROS_02-002, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   TOBI   24_EDC, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   PATTI   PADDYS_01-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   LUETTI   23_EDC, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   HOLGER   RICHTER.SPORT_01-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   EDDY   HARDBALL CAFE_03-003, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   JENS   SPVGGNORDSTERN_2-002, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   STIFLER   TIME OUT_02-002, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   STEJAN   EMSKRUG_03-003, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   Scotsman   DF LA FAMILIA_05-005, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   FLOCKE   HARDBALL CAFE_02-002, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   BIG M   HARDBALL CAFE_03-003, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   AARON   MSB-EMD_06-006, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   MISS PIGGY   KULTSPORTSBAR_1, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   YANNIQ   BILLCAFEEFFET_01, Nordrhein-westfalen

VS

Vendég csapat   TOMMY50   HARDBALL CAFE_03-003, Niedersachsen)
20:12:00  20:12:00
Hazai csapat   PLEFFY   TIME OUT_01-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   TINA   MSB-EMD_06-006, Niedersachsen)
20:12:00  20:12:00
Hazai csapat   ICKE   DF LA FAMILIA_05-005, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   NICO R.   HARDBALL CAFE_01-001, Niedersachsen)
20:12:00  20:12:00
Hazai csapat   JANNY   20_EDC-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   HUPATZZ   IKAROS_02-002, Niedersachsen)
20:12:00  20:12:00
Hazai csapat   DON-CAPO   BEVERBRUCHDAR_01, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   VANNY   MSB-EMD_06-006, Niedersachsen)
20:12:00  20:12:00
Hazai csapat   Kojek   PADDYS_02-002, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   JOHANN   TENNIS-TREFF_01, Nordrhein-westfalen)
20:24:00  20:24:00
Hazai csapat   CONNAR   TIME OUT_02-002, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   Avan   DF LA FAMILIA_05-005, Niedersachsen)
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players