Login
You are in: Nyitóoldal > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 19/02/2020 Kattintson a nagyításhoz

Nation League 1

18:45:00  18:45:00
Hazai csapat   Tennengau   CAFE SERVUS-01, Salzburg

VS

Vendég csapat   Team Klagenfurt   CAFE COMEBACK-01, Kärnten)

DTL 1-20 A

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Dartkönige   IRISH PUB_01-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   Bürgis   BüRGERHAUS_01-001, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Wekenbrock   BüRGERHAUS_03-003, Nordrhein-westfalen

VS

Vendég csapat   Irish Pub Kings   IRISH PUB_02-002, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Sons of Darts 2   BURGSTASCHäN_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Vendég csapat   DartsDevils   ZUR BLANKE_02-002, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Sons of Darts 1   BURGSTASCHäN_04-004, Nordrhein-westfalen

VS

Vendég csapat   Dartkings & Queens   IRISH PUB_04-004, Niedersachsen)

DTL 1-20 B

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Irish Pub Mix   IRISH PUB_03-003, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   Devil´s Animal   BüRGERHAUS_04-004, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Crazy Cat´s   BüRGERHAUS_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Vendég csapat   Trippel X   BüRGERHAUS_05-005, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   Double-Impact   BüRGERHAUS_06-006, Nordrhein-westfalen

VS

Vendég csapat   Burning Arrows   BURGSTASCHäN_06-006, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   PuBlick Warriors   SSV PUBLICK_05-005, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   Kenars Dreammaker   BEI KENAR_04-004, Niedersachsen)

NO-ODL Gruppe C

19:45:00  19:45:00
Hazai csapat   Dartclub Beversbruch   BEVERBRUCHDAR_01-001, Niedersachsen

VS

Vendég csapat   Hakuna Matata   STRESSBREMSE_01-001, Mecklenburg-vorpommern)

Online VÅR B

12:00:00  12:00:00
Hazai csapat   DGA   GALGEBERG CORNER-001, Oslo

VS

Vendég csapat   Fjernstyrt   OLEARYS OPPE-001, Sør-trøndelag)
12:00:00  12:00:00
Hazai csapat   Fredrikshald DT   KONGENS BRYGGE-001, Østfold

VS

Vendég csapat   Kråke dart   BOYES-002, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Hazai csapat   Mixup   HAVNELAGERET-003, Oslo

VS

Vendég csapat   Boye's Balubas   BOYES PUB-001, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Hazai csapat   Trønderdogs   CAFE 3B 3-001, Sør-trøndelag

VS

Vendég csapat   Crickets1   GALGEBERG CORNER-001, Oslo)

TDS. Equipas Grupo A

19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   BlackTeam   PACíFICO-001, Braga

VS

Vendég csapat   Gold Team   GOLD COFFE/2-002, Braga)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   Cruzeiro   CRUZEIRO-001, Braga

VS

Vendég csapat   Cervejeiros Sem Lei   SANDIM-001, Braga)

TDS.Equipas Grupo B

19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   PM Team   PARAíSO MONTANHA-001, Viana do castelo

VS

Vendég csapat   Leme Team   O LEME-001, Viana do castelo)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   Convívio 104   CONVíVIO 1@4-001, Aveiro

VS

Vendég csapat   RIP   TEPUY CAFé-001, Braga)

4º CAT. GRUPO D

22:00:00  22:00:00
Hazai csapat   GÉNIOS DECORVINIL   GÉNIOSDOBARALHO-001, Setúbal

VS

Vendég csapat   CORETO   CORETO BAR-002, Setúbal)
22:00:00  22:00:00
Hazai csapat   FRAGATA BANDIDA   C.SETAS FRAGATA-001, Setúbal

VS

Vendég csapat   CAPITAL EVOLUTION   .CAPITAL 4EVER-001, Leiria)

LIGA PLATA VIERNES

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   ROLLING   ROLLING PUB-001, Huesca

VS

Vendég csapat   GRAN MANZANA   GRAN MANZANA-001, Zaragoza)

UNITED LEAGUE G-20

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   2FF TEAM   DOS FF-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   CUBO Y MORROS   EL MURAL-002, Girona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   CAFE CENTRE SVH   CENTRE CAFE-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   ALMAGRO DARTS 2   BAR LAS TAPAS-002, Almería)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   HIRUKOITZA   LVDVS 3-001, Araba

VS

Vendég csapat   SANT MARTI   CP SANT MARTÍ-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   MOE'S 2   BAR DE MOE'S-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   BOTIQUIN DARTS   GAUDI-002, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-17

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   MEDIDARTS   LA CALA-006, Barcelona

VS

Vendég csapat   OIANDI TEAM   OIANDI 2-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   DON PEPON   DON PEPON-001, Málaga

VS

Vendég csapat   APETAS   LOS CASTILLOS 2-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   BAR TERRAZA 2   LA TERRAZA-002, Barcelona

VS

Vendég csapat   CUBANITA TEAM   CUBANITA2-001, Las palmas)

UNITED LEAGUE G-16

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   CALIFORNIA BRIVI   BAR CALIFORNIA-001, Burgos

VS

Vendég csapat   OPEN CAFE 4   OPEN CAFE-002, Córdoba)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   VIKINGOS   BAR LA PEÑA-001, Burgos

VS

Vendég csapat   LOS CAFETEROS   EL CAFETÓ-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   LOS PICHA   BAR EL PICHA-001, Huelva

VS

Vendég csapat   LOS CHARRITOS L'H   SUMMERTIME-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   TRACIOS   LVDVS-001, Araba

VS

Vendég csapat   MIAMI   OASIS-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-13

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   BORRACHINES DEL GATO   EL GATO GOLOSO-001, Las palmas

VS

Vendég csapat   `SPIEKE 2   'T SPIEKE_04-001, Antwerpen)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   DOGSTOWN   DOGSTOWN-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   DOBLE BULL   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   YAROAN   YAROAN 2-002, Huelva

VS

Vendég csapat   EL RUN   EL RUN-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   LOS CHICOS DEL CQC   CQC-001, Málaga

VS

Vendég csapat   LA ALTEZA -DARTS   LA ALTEZA 2-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   CALA BFK   LA CALA-004, Barcelona

VS

Vendég csapat   DARDITOS   OIANDI-001, Araba)

UNITED LEAGUE G-11

19:30:00  19:30:00
Hazai csapat   SPARTAN DEVIL   BARRIAL-001, Las palmas

VS

Vendég csapat   ALMAGRO DARTS 1   BAR LAS TAPAS-001, Almería)

UNITED LEAGUE G-9

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   CASA REINA LOONEY   EL ARQUILLO-001, Málaga

VS

Vendég csapat   TOMATE UNA   GAUDI-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-8

21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   PARADETA TEAM   BAR LA PARADETA-001, Girona

VS

Vendég csapat   FAMILIA DARTS   BAR EL PINAR-002, Cádiz)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   GUARAPO 2   GUARAPO 1-001, Las palmas

VS

Vendég csapat   LOS CACHONDOS   BAR GOYOTE-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   YAROAN 1   YAROAN 1-001, Huelva

VS

Vendég csapat   CALA-CHARCA   LA CALA-007, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   MINUTO 93   BAR LOS PITUFOS-001, Huelva

VS

Vendég csapat   NEW SANT MARTI AK47   CP SANT MARTI-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Hazai csapat   CUENCACHITOS DRINK   CACHITO 2-001, Cuenca

VS

Vendég csapat   LOS PAKETES   20 D- COPAS-001, Málaga)

LIGA PAREJAS INV

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   LOS CARPIS   EL POZO-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   LA MIRADA B   BAR LA MIRADA 2-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   VALLADOLID A   BAR VALLADOLID-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   LA MIRADA A   BAR LA MIRADA 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   DEPORTIVO PLUS   SALON DEPORTIVO-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   PECERA POOL A   PECERA POOL 1 -001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   NATI A   BAR NATI-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   Descansa   W CPU TALLER-001, Barcelona)

S6 Februar Kat 1 - 3

18:30:00  18:30:00
Hazai csapat   HANSI   CAFE VIERHAUS-002, Salzburg

VS

Vendég csapat   Mani   CAFE VIERHAUS-002, Salzburg)
18:30:00  18:30:00
Hazai csapat   PAULI   CAFE VIERHAUS-002, Salzburg

VS

Vendég csapat   JORDI   CAFE VIERHAUS-001, Salzburg)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   PIA   CAFE VIERHAUS-002, Salzburg

VS

Vendég csapat   FOLIE   DC HüTTE, Oberösterreich)
19:00:00  19:00:00
Hazai csapat   Bertl   CAFE VIERHAUS-002, Salzburg

VS

Vendég csapat   PETKO   RED EYES BAR, Salzburg)

PLAY OFF M-1

19:30:00  19:30:00
Hazai csapat   GOLDEN BONA EDU   BAR GOLDEN BONA-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   STRAVAGANCE DANI   BAR STRAVAGANCE-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   NURIA SERVOS   BAR NURIA-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   N.C.PARK TATE   N.C.PARK 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   C.LA MAURINA JAVI   CAMPO MAURINA 2-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   C. LA MAURINA MICKY   CAMPO LA MAURINA-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   MALAGA DAVID   BAR MALAGA 1-001, Barcelona

VS

Vendég csapat   VANDALIA DANI   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona)

ANIVERSARIO SORGO´S

20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   PABLETE-JAVI   SORGOS-A-91-001, Salamanca

VS

Vendég csapat   CARRERAS-VICTOR   SORGOS-A-91-001, Salamanca)
20:00:00  20:00:00
Hazai csapat   ALBERTO-YEYI   SORGOS-A-91-001, Salamanca

VS

Vendég csapat   BLAS-ADRIAN   SORGOS-A-91-001, Salamanca)
22:00:00  22:00:00
Hazai csapat   ANTOÑITO-JOSITO   SORGOS-A-91-001, Salamanca

VS

Vendég csapat   AGUILUCHO-NENE   SORGOS-A-91-001, Salamanca)
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players